vlk samotař

Mikrosoft sekurity esencial na xp pro nej končí podpora co místo něj.

Nejlepší odpověď
briketka10

na XP bez problémů použij Avast
stáhneš ho zdarma mám ho taky :)

Další odpovědi
www

Končí podpora XP. To ale neznamená, že musí být až tak hrozný problém. Také mám XP, pouze nahradím firewal XP tím z antiviru a jedu dál 🙂
A prohlížeč si můžeš zvolit kterýkoliv, bez ohledu na podporu XP.
Zkušenost
Doplňuji:
Jako antivir používám Avast free a ten doporučuji, má svůj firewal. Možná to má i AVG free, mrkni na net.

Zbynas

Windows 7 nebo 8, pro celé win končí podpora.

briketka10

nové zprávy na novinkách dnes :
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/332835-windows-xp-definitivne-konci.html

beer

Škoda předčasně uzamčené otázky… MSE totož pojede dál !!! Vyjímám z odpovědí odborníka:

OTÁZKA: Dobrý den. Přestane se na Windows XP s ukončením podpory aktualizovat Microsoft Security Essentials?
Karel Novotný
ODPOVĚĎ: Dobrý den, v případě, že máte nainstalovaný Microsoft Security Essentials, budete i nadále dostávat aktualizace virové databáze, a to až do července 2015.
Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/zi­tra-konci-podpora-windows-xp-zeptejte-se-microsoftu-co-muzete-delat-dal-15n-/odpovedi.aspx?t=KOVK

brillant

OTÁZKA: Dobrý den. Přestane se na Windows XP s ukončením podpory aktualizovat Microsoft Security Essentials?
Karel Novotný
ODPOVĚĎ: Dobrý den, v případě, že máte nainstalovaný Microsoft Security Essentials, budete i nadále dostávat aktualizace virové databáze, a to až do července 2015. 7.4.2014 11:26
http://techne­t.idnes.cz/od­povedi.aspx?t=KOV­K&strana=3

vlk samotař

Proč mi teda vyskakovalo okno – Končí podpora Microsoft Security Essentials