Jiří Bohumil

Migrace lidí z Afriky? A co říkáte na tohle?

Někdo v dřívějších dotazech dával odkaz na zprávu o migraci lidí z Afriky. Ale tohle je asi horší prognóza.

Omluva. Nepodařilo se vložit video o šíření muslimské víry ve světě – Changing World.mp4. Jde o vědecký rozbor vymírání bílé rasy v celém světě, vzhledem k nízké porodnosti bílé rasy a vzhledem k muslimské víře, která se vysokou porodností vyznačuje. Tím dojde postupně k rozšíření muslimů na celém světě. A to v docela brzské době.

Nejlepší odpověď
ivzez

Já ten odkaz s dovolením vložím pro ty,
kdo nečtou diskuzi, i sem: https://uloz.to/li­ve/!Y73eWZBDQdbF/chan­ging-world-mp4

O tom se ví už hodně dlouho, o tom, že pro zachování poplulace
je potřebná porodnost přes dvě děti, se mluvilo už koncem 70. let
minulého století.

Vím, že na Strahově existovaly i manželské koleje. Nebylo jich
moc, ale byly. V západní Evropě se mladým studentským manželstvím
pomáhalo i jinak  → různými koutky pro hlídání dětí apod.

Dnes chce každý napřed vystudovat, něco procestovat, něco si užít, něco
si našetřit, vybudovat kariéru a potom snad někdy bude čas i na dítě.

Jako kdyby „se zapomnělo“, že ideální věk prvorodičky je z fyziologického hlediska mezi 19 až 25 lety. Pokud žena první dítě „odloží“ až po třicítce,
je mnohem obtížnější otěhotnět přirozenou cestou. Dětem starších matek
hrozí více rizik, starší matky mají často jen jedno dítě, …

Hlavně, že dnes máme legraci z tehdejších opatření
pro podporu a zvýšení porodnosti a z „Husákových dětí“ …

Další odpovědi
Kepler

Tak nějak to bude, změna je život. Dřív to bylo naopak, mouřeníni a machometáni byli plebs. Však oni se nakonec pomlátí mezi sebou navzájem, tak jak to dělají i dneska. Každý má sídlo mozku někde jinde.

xxx3

Tohle je poněkud míchání jablek s hruškami. Co je to jako ta „bílá rasa“? Nemyslí se tím náhodou „europoidní“? Jenže tam by spadala podstatná část muslimského světa, takže dávat to jaksi do protikladu nedává moc smysl.
Navíc „vědecký rozbor o vymírání bílé rasy…“ to je popis, který na opravdovou vědu moc nevypadá.

dr.luha

Vyspělé kultury a civilizace drancují zdroje, zamořují životní prostředí a níčí přírodu. Proto budou opět nahrazeny primitivní kulturou, která neumí ani vymýšlet ani vyrábět.

ten který je

Tak především bych přicházející zástupce primitivních kultur až tak moc nepodceňoval že jsou tak zaostalí.Odložili oštěpy a umí zacházet s kalašnikovem nebo RPG.Také jsou důmyslní a vynalézaví v mučení protivníků.V ne­konečných občanských válkách mezi kmeny,dochází ke zvěrstvům nad kterými zůstává rozum stát.

Kryšpín

Utáhnem si opasky, trochu se to pomíchá, kverulanti odejdou do říše snů a mladoši si časem zvyknou

mzm

Jo, strašení muslimama je teď děsně in. Co vím, tak muslimové se do Evropy dostávají už poměrně dlouho – 7stol n.l. (kus jižní Francie, co je nedaleko Afriky byl muslimský poměrně dlouho) a tak nějak nevidím ani za 1300 let žádnou převratnou nadvládu nebo likvidaci místního obyvatelstva nevidím.

Druhá věc, že se v některých oblastech už nedá žít, pak se prostě lidi raději přestěhují než aby umřeli. (Války, sucha, …)

ten který je

mzm:S tím přestěhováním můžeš začít ty,nejlépe do nějaké čtvrti s převahou muslimů.:-)

Jiří Bohumil

Děkuji za reakce. Ve slovním vyjádření jsem se vyjádřil asi trochu nepřesně. Ale v diskusi je odkaz a v něm je možno shlédnout míněné.
dr.luha-souhlasím, ale není to Armagedon?
Ale zřejmě máte pravdu, většina z dnešní a dalších generací se z tohoto asi nepoučí a závěr bude, dle nastíněného, neodvratný. ☹

Jiří Bohumil

ivzez- omluva, asi jsem to nějak zblbnul. Video .mp4 mi to nevzalo. Jde zřejmě jenom foto. Tak jsem aspoň stručně popsal o co jde. Pokud by měl někdo zájem, možno poslat e-mailem. Jde z toho mráz po zádech.

ivzez

Jestli je to video v angličtině, mám smůlu… )–:
Zajímalo by mne.

ivzez

Je to tohle video? https://vimeo­.com/236692000
Jestli ne, kdo je autorem nebo kdo video natočil, kde jste je viděl?
(Přece musí být možné sem nějak ten odkaz dostat…)

Jiří Bohumil

Zkusil jsem to přes uložto. Snad to půjde.
https://uloz.to/li­ve/!Y73eWZBDQdbF/chan­ging-world-mp4

ivzez

Děkuju.
Při úpravě své odpovědi jsem do ní odkaz přidala pro ty, kdu nečtou diskuzi. Doufám, že Vám to nevadí.

ivzez

Nebo některé z těchto?
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Changing+Wor­ld