marťa382

Microsoft Word – problém s číslováním

Mám takový problém. Mám napsáno ve Wordu schématicky asi toto:

  1. aaa
  2. bbb
  3. ccc
  4. ddd

Potřebovala bych odstranit 1. a 2., ale aby to za 3. zůstalo ccc a nevzniklo:

  1. ccc
  2. ddd

Nevít někdo co s tím? Děkuji :)
Doplňuji:
ladaadal: To bych mohla udělat, kdybych měla těch položek třeba 10, ale mám jich kolem 100. Takže proto bych potřebovala nějakým způsobem zrušit automatické číslování. Už jsem to zkusila podle tohoto návodu, ale nepomohlo to. http://office­.microsoft.com/cs-cz/word-help/zapnuti-nebo-vypnuti-automatickych-odrazek-nebo-cislovani-HA010065016.aspx

Odpovědi
jpau

Ve vlastnostech číslování nastav „začít od 3.“

ladaadal

Nejsem si jist, jestli neexistuje ještě jiná možnost, ale jediné, co mě napadá je, že musíš zrušit automatické číslování a ručně si napsat 1. aaa a 4. ddd.