M.a.j.k.e.e.

Microsoft Word

Zdravím, nemáte někdo prosím stránku, kde by se dal stáhnout Word 2010, nebo novější? Teď by se mi docela hodil, protože s ním pracujeme ve škole OpenOffice mi neumožní tolik funkcí. Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste Kingsoft Office – je dost podobný Microsoft Office, jen je zdarma.

Eventuálně Vám mohu dát zdarma Microsoft Office Starter, který obsahuje jen Word a Excel. Dáváme ho do nových notebooků a netbooků.MS Office Starter je úplně zdarma, čeština tam je, jen je lehce osekaný – ale pro domácí použití naprosto dostačující.

Další odpovědi
anonym

Stáhnout MS Office si můžeš třeba odsud – http://www.slu­necnice.cz/sw/mi­crosoft-office/ , ale jde o Trial, tedy verzi s časově omezenou funkčností, poté je nutné program buďto zakoupit a nebo odinstalovat.