Half

Microsoft word

Je lepší Microsoft word 2010 nebo 2013 ?

Nejlepší odpověď
badisko

Vice mene na jedno brdo cti zde…http://te­ch.ihned.cz/c1–56627560–5-duvodu-proc-nova-office-uspeje-a-3-duvody-proc-ji-muzete-s-klidem-minout ja davam prednost tomuto a urcite me par uzivatelu podpori …vsichni vime proc…http://w­ww.openoffice­.cz/
Doplňuji:
Je az s podivem ze nekteri uzivatele dokazou vse obalit do vice pismenek a tak nadherne kopirovat jine uzivatele a to i odkazy ..ze az beda …nebo bedy..ted si nejsem jist …:D..

Další odpovědi
Bedy

Podle mého názoru na to přijde kredenc, ve finále od verze 2007 neproběhlo ve Wordu moc zásadních změn, snad jen PowerPoint 2013 přišel se změnou, a to při promítání prezentací na dataprojektoru, kdy na monitoru počítače/notebooku se nezobrazuje prezentace klasicky, ale jen takový náhled s tím, jaký efekt bude pokračovat dál nebo jaký snímek apod.
Mě osobně to přijde jako blbost, naštěstí to jde vypnout a vrátit do „starých kolejí“.

No a pokud plánujete nákup Microsoft Office, doporučím Vám přdtím si vyzkoušet konkurenční Apache OpenOffice, který je oproti Microsoftímu Office zdarma. Sám ho leta používám, jsem s ním velice spokojený. Udělá úplně stejnou službu, jak ten Office od Microsoftu.

Ke stažení z http://openof­fice.cz/stahnou­t/openoffice-org/ Akorát v základu nemá integrované slovníky, ty je nutno stáhnout a nainstalovat zvlášť. Ale to je jen chvilka.
Do OpenOffice můžete taky nainstalovat řadu doplňků, takže si s ním fakt můžete vyhrát a vyladit podle svého. Stejně tak řada šablon tam jde, včetně těch, co jsou primárně určeny pro Microsoft Office.