rottkiw

Microsoft Word 2003 … Pomůžete mi?

Dobrý den,mám přeinstalovaný počítač a už tam nemám balíček sady office 2003. A když jsem si ho stáhl na internetu a chci si ho nainstalovat tak mi to píše toto:V systému nebyla nalezena předpokládaná verze produktu nebo tak nějak nevíte co s tím??? Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kupte si legální verzi nebo použijte OpenOffice/Li­breOffice

Další odpovědi
anonym

Tento kancelářský balík bude fungovat bez problémů , odkaz ke stažení http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/

Lenjička

Pokud máte přeinstalovaný operační systém, neměl by tam být ani náznak Officů… Zkuste si z uloz.to stahnout nejaky soubor .rar, ve kterém bude přibalen i kód a návod. Většinou je to napsáno v názvu souboru.