opa

Microsoft Word.

Mám v počítači klasiscký Microsoft Word.Teď mě poslal kamarád zprávu emailem.Napsalo mě to že je to v novější verzi Microsoft Word.Takže to nemůžu přečíst.Dá se někde stáhnout ZDARMA ta novější verze Wordu?A jak se přesně jmenuje?Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji Ti Fun1k.Ale já jsem senior začátečník!!!!Ne­mohl bys mě to napsat krok po kroku?Za 1 za 2 atd.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Fun1k

Jestli nechceš stahovat nelegálně, prostě si ten soubor překonvertuj. Já osobně používám tento online konverter:
http://www.fre­efileconvert.com/