simsalabim

Microsoft PowerPoint – hudba

Jak přidám do PowerPointu – prezentace ( je to verze 2007) „stálou“ hudbu? Myslím tím, že mi bude hrát po celé přehrávání prezentace…
Díky
Sim

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Na kartě Vložit je vpravo ikona reproduktoru, umožňující vložení zvukové stopy do prezentace buď pro jednotlivé snímky, nebo po celou dobu probíhající prezentace. V nouzi napoví nápověda (F1).