Vladimir0072

Microsoft Office PROSÍM SPĚCHÁ DEKUJI!

Dobrý den, koupil sem si notebook Asus nejnovější verzi a kdyš otevřu jakou koliv položku Microsoft Office tak mi to napise „Microsoft Office není nainstalován pro aktuálního uživatele. Chcete-li spustit otevřete instalační program“ Účet mám administrátora a je to ten hlavní tak prosím poraďte. DĚKUJI MOC.

Nejlepší odpověď
www

Spusť tedy instalační program! 😉
No a pokud ho nemáš (stačí jej v PC vyhledat) tak to budeš holt muset koupit, nebo používat jiný ekvivalent zdarma, třeba OpenOffice.org.

Další odpovědi
Ella

některé programy jsou sice v počítači, ale nemusí být nainstalované, takže zkuste instalovat.

mám taky nový notebook, HP, a já tam místo toho co máte vy mám zatrhnuté – Microsoft Office mám již zakoupený – a u toho zelené tlačítko aktivovat, tak na to kliknu a vybafne na mě „potřebujete platný product key“, samozřejmě žádný mi k ntb nebyl dodán, i když teda MOffice mám podle počítače zakoupený :)
stejně tak demo verze Corelu…

vyřešila jsem to následovně – stáhla a nainstalovala jsem si zdarma šířený Open Office, který otevře všechny předchozí možné formáty :D a je to… tak kdyby neprošla instalace, tak si nainstalujte tenhle texťák, pracuje stejně dobře jako jiné :)

vladimir.072

A neznáš ještě nějaký?