Kučera

Microsoft office 2007 pomozte mi

Nainstaloval jsem si office 2007 a z internetu jsem si našel key kod a píše mi to že mám 21 pokusů na otevření.Když dám aktivovat software tak to napíše že je to pirátské.Jde to nějak obejít?

Odpovědi
EVIL

SKUS www.google.com a nebo si kup mo ;)

anonym

nejjednoduší řešení je stáhnout si zdarma plnou verzi OpenOffice který i bez aktivace a placení bude legálně fungovat naplno …

http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/openoffi­ceorg/

je to asi jediná přijatelná alternativa, která umožní legálně se zcela vyhnout vysokým nákladům za licenci MSOffice