Michal Kole stribrny ( zkontrolujte me , prosim ). 🙂 P.S. …

Michale , blahopreji vam .! Vy si tady tak krasne , potichoucku plujete … az jste doplaval ke me ! A jelikoz ja az dnes zjistila , ze tyto stranky nejsou seznamka … 🙂 , tak vam presto sdelim , ze jste muj dalsi zenich , ktereho mam v hledacku. ( jsem totiz na stribro a zlato ). 5 panu uz me zde odmitlo !!! ☹ Dale vam ale napisu , ze jsem videla vase video i foto a kdybych vas potkala o pulnoci u popelnic , tak se vas asi leknu a vyskocim o 1 m vysoko !! Zaroven vas musim ale utesit … , protoze kdyby jste o te pulnoci potkal vy me , tak vyskocite o ty metry 2 !!! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
hanny 2

  • iv- Ty zase perlíš! Hlídací pes je proti tobě úplnej břídil!

Michalovi GRATULACE ke stříbru!!!

Další odpovědi
barnajka

  • iv- , právě jsem si kvůli tobě cvrkla do pyžama :))) Ty jsi tak odporně bezprostřední, že mě to až děsí :)))))))))

Ale Michalovi gratuluju a doufám, že se sem bude i nadále rád vracet.

Hodně energie a nadšení do dalšího odpovídání, Michale! A gratuluju ještě jednou :)

annas

Vždy chodím pozdě, protože nejsem noční návštěvník. Michale, gratuluji a děkuji i za vaši podporu.

panenka

Taky se připojuji a moc gratuluji

anonym

Potvrzuji, v tuto chvíli má 5 002 (ty 2 má ode mne), tímto se též připojuji ke gratulantům.
Ad hanny, k tvému postřehu musím prozradit malé tajemství, -iv- si zde ochočila 3 z nás, kteří jí posíláme příslušná anonymní aviza, jakmile se vybraní ženiši blíží k nějaké metě.

anonym

Michale,gratuluji!

ten který je

Gratuluji a doufám že jednou doplavete do zlata.:-)

led

Michalovi blahoželám.
PS.

  • iv- aj Michal skáčte radšej cez deň, aspoň vidíte kam dopadnete, nech nepadnete do popelnice 🙂

Terryle

Taky blahopřeju, Michale :o) Ať to jde dál i ke zlatu!