Metin2-problém se spuštěním hry

Stáhnul jsem si Metin2 a chci ho spustit ale tu mě to napise"Sorry,Your system doesn´t support 3D graphics,please check your hardware and system configuration then try again" Ale jine 3d hry mi vpořadku jedou. Skušel jsem i nastavením hardwarove akcelerace a nepomohlo to. Co mám udělat aby mi Metin2 jel?

Odpovědi
leachim

SPATNE SI TO STAHL POKUD MYSLIS METIN2 SINDICATE TAK SI TO STAHL SPATNE ale jestli myslis normal mt2 tak nwm sry ale muzes si stahnou sindicate pokud ho stahes tak privni na stahovani dej launcher a potom 1080 neco ok