Avatar uživatele
kajda

Méte nějaké zážitky, když jste byli na základce na lyžáku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4421 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Joooo,na lyžáku,tam bylo vesele,zejména tehdy,když jsem se nebyla schopna udržet na lyžích,a když už jsem zvládla toto,tak pro změnu neschopnost udržet se ve stopě.Hlavně když jsme trénovali na svahu,tak ty mrchy prkna ne a ne jet tam,kam chci já,ony si jely furt svoje.Když jsem měla ze svahu vylézt stylem lyže do klasu,tak jsem pořád sjížděla dolů.
Ale jednou nastala docela nebezpečná situace,to když už jsme byli trošičku pokročilejší,tak jsme jeli na výlet na lyžích a brali jsme to kolem Tesáku jako okruh,tak bylo jedno místo trochu z kopce a do zatáčky,ale mě furt nešlo držet se ve stopě,takže ne,nezabočila jsem a jela furt rovně,až jsem zastavila o haldu sněhu hlavou napřed.Instruktor když mě viděl jak jedu pořád rovně,tak chudák brzdil i za mě.I očima.Jo,jo,ly­žák…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V době když jsem chodil já na základku, tak se žádné lyžáky nepořádaly. A proč taky ? Každe odpoledne jsme lyžovali

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Já jsem na lyžáky, nejezdil, ale spolužáci říkali, že šli i do BAZÉNU a pokud NEUMÍŠ plavat, máš průšvih.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na střední – ty nejlepší. Nebyl sníh, a nebyly holky (byli jsme tak nějak jen kluci – holky náš obor tehdy nesměly studovat).
když sníh nepadal a nepadal, škola dvoutýdenní lyžák po týdnu zrušila. A večer začal padat sníh a ráno kdžy jsme měli sbaleno přijela zas střední škola jen ze samých holek.
Jak to dopadlo všichni víme. Dobře – my jeli domu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek