Euka2

Má-li někdo jen Messenger bez Facebooku a píšete si s ním, vidí i váš příběh na Messengeru?

Dobry den, zajima me, kdyz ma nekdo jen messenger bez facebooku a pisete si s nim, tak zda vidi i vas pribeh co date na messenger. Zda se mu taky ukazuji nahore ty ikonky s pribehama. Diky

Odpovědi
Akri014

Ano, zobrazují

anonym

Pokud používáte Messenger Lite tak od podobných nesmyslů budete mít klid a zůstává opravdu jen ta podstatná funkčnost komunikace a výměny zpráv.