Avatar uživatele
(ne)ználek

Měsíční výplaty

Proč není u nás v ČR výplata týdně nebo aspoň dvakrát do měsíce jako je to třeba v Americe? Osobně si myslím, že by bylo mnohem lepší dostávat výplatu každý týden a být pořád při penězích, než čekat celý měsíc na výplatu a popř. si někde půjčovat pokud už nemám. Co vy na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, hanulka11 před 4788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

dřív byla záloha a doplatek, ale to se ty peníze tak rozkutálely …mě to osobně nevyhovovalo

půjčování je začátek kolotoče,který nikdy nezkončí …na to si dejte pozor
Doplňuji:
oprava …neskončí

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

a nedá se s vaším zaměstnavatelem domluvit na záloze? kluci kteří dělají s mojím manželem když zálohu potřebuji tak jí dostanou ale musí taky na nich být vidět že něco udělaly a né si dojít ke mě pro zálohu a žádnou práci neudělat .To by nám majitelé domků pak daly pěkně za uši osobně si myslím že záleží na domluvě
Doplňuji:
udělali pardon

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zmimi

Jednou do měsíce mi výplata stačí.Peníze většině stejně chodí na účet.Nedovedu si to ani představit např.že bych měla výplatu 4× do měsíce a 4× zaplatila za příchozí platbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Mám příjem každý den,pracuji na ŽL a je to super,samozřejmě musím šetřit na pravidelné i nečekané výdaje ve firmě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek