(ne)ználek

Měsíční výplaty

Proč není u nás v ČR výplata týdně nebo aspoň dvakrát do měsíce jako je to třeba v Americe? Osobně si myslím, že by bylo mnohem lepší dostávat výplatu každý týden a být pořád při penězích, než čekat celý měsíc na výplatu a popř. si někde půjčovat pokud už nemám. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
hanulka11

dřív byla záloha a doplatek, ale to se ty peníze tak rozkutálely …mě to osobně nevyhovovalo

půjčování je začátek kolotoče,který nikdy nezkončí …na to si dejte pozor
Doplňuji:
oprava …neskončí

Další odpovědi
panenka

a nedá se s vaším zaměstnavatelem domluvit na záloze? kluci kteří dělají s mojím manželem když zálohu potřebuji tak jí dostanou ale musí taky na nich být vidět že něco udělaly a né si dojít ke mě pro zálohu a žádnou práci neudělat .To by nám majitelé domků pak daly pěkně za uši osobně si myslím že záleží na domluvě
Doplňuji:
udělali pardon

zmimi

Jednou do měsíce mi výplata stačí.Peníze většině stejně chodí na účet.Nedovedu si to ani představit např.že bych měla výplatu 4× do měsíce a 4× zaplatila za příchozí platbu.

hanny 2

Mám příjem každý den,pracuji na ŽL a je to super,samozřejmě musím šetřit na pravidelné i nečekané výdaje ve firmě.