Xanada

Co je to? Meruňka má zkroucené listy, na rubu jsou posypané bílými 2mm tyčinkami. Strom se brání vylučováním lepu.

Napadené jsou konečky větví, odumírají.Doporučte mi prosím postřik a určete mi původce-

Nejlepší odpověď
zjentek

Mohou to být mšice. Letos jdou po meruňce, nevím proč – ta naše dopadla stejně. Možná ji oslabil mráz, který letos přišel, když byla meruňka v květu a toto je důsledek. Šetrný postřik je KARATE. Prý je šetrný, no, nevím… ale funguje lépe než třeba voda s otcem.

Další odpovědi
nyjono

Osvědčily se nám FB skupiny. Např. Zahrada je naše hobby je fakt dobrá a poradí.

Edison

Děkujem za info, která nám je k ničemu. A otázka je kde?