Mr.Jan

Měří sportovní hodinky tepovou frekvenci správně?

Odpovědi
seraphico

Sportovní hodinky jsou různé. Některé měří spolehlivě a některé zase ne, čili je to otázka na konkrétní hodinky. Pokud se nad některými rozhodujete, mohly by pomoci recenze od uživatelů.

dubraro

Ty, se kterými jsem se setkal, měřily správně.

led

Záleží od správneho nasadenia a dotiahnutia remienka. Okrem toho takéto hodinky na trhu su vo veľmi širokom kvalitatívnom a cenovom rozpätí. Pre rýchlu orientáciu a sledovanie priebehu v danom časovom období, je to dobrá pomôcka.
Lekári vás aj tak skontrolujú svojou obľúbenou klasikou.

Kelt

Tak sportovních hodinek je několik typů. Nevím, jak je to zařízeno u každého typu. Já jsem měl hodinky na zápěstí, kolem hrudi pás a měl jsem si nastavit rozmezí tepů pro trénink. A mně to nefungovalo. Ale nevím, zda proto, že jsem to neuměl nastavit, nebo zda to nefungovalo. Tehdy mne to stálo 3000 Kč a koupil jsem je asi před 20 lety.