Q

Menstruační kalíšek a zkušenosti s ním

Jaké máte zkušenosti s tímto prastarým vynálezem? Je to skutečně nerozšířené jen kvůli výrobcům menstruačních vložek?

Odpovědi
Nuk nuk

Mne osobně to nějak neláká, spíš naopak, ale kamarádka si to strašně chválí, i přesto, že to musí neustále opalchovat.
Nerozšířené to je. Určitě v tom hraje obrovskou roli reklama, reklamy na klasické vložky jsou rozhodně všude, narozdíl od dostupných informací o kalíšku. Zpousta žen ani o existenci kalíšků neví, natož aby o něm věděly neco víc, proto jej ani neshání.

jaja1

Jak se menstruační kalíšek používá??