cepice

Měnil jsem trvalé bydliště, jak to řešit na daňovém přiznání?

V průběhu roku jsem měnil trvalé bydliště a i práci. Od jednoho zaměstnavatele mám podepsaný papír se zdanitelnými příjmy na bývalé bydliště a od jiného zaměstnavatele na bydliště správné. Jak se to tedy řeší?

Nejlepší odpověď
annas

Když se podíváte na daňové přiznání, tak hned na první straně najdete.

Opisuji z formuláře., který mám před sebou.

1. Adresa místa pobytu v den podání DAP
současná adresa

2. Adresa místa pobytu k poslednímu dni kalendářního roku, za který se daň vyměřuje.
Uvedete adresu k 31. 12. 2017

Další odpovědi
led

Píšete adresu ktorú máte uvedenú ako trvalú v čase písania daňového priznania.
Nebojte sa, na Daňovom úrade ste vedený pod rodným číslom.

hapiky

Změna trvalého bydliště není ještě zdaněna(zaplať­pánbůh)