Cass

Mění se čísla oborů středních škol??

když mám například obor sš 7941K41 (gymnázium) tak to číslo zůstává pořád stejné, že? (omlouvám se za „blbou“ otázku, ale nejsem si tím 100% jistá)… děkuju za pomoc :)
Doplňuji:
potřebuji to vědět spíše kvůli přihlášce na vysokou školu a teď u sebe nemám vysvědčení, abych si to zkontrolovala (a nevím, jestli se to číslo oboru náhodou nezměnilo za ty 4 roky)

Nejlepší odpověď
annas

Podle doplnění potřebujete znát starší informaci. Domnívám se, i když ne na 100 %, že ke změně čísel oborů nedošlo.

Další odpovědi
Skeptik

Na přihlášku napíšete číslo oboru, které jste absolvoval.