nyjono

Mění některé televize zaběhlé uspořádání programu v době, kdy probíhá MS v hokeji?

Myslím tím, jestli je počet diváků sledujících hokejového MS tak vysoký, že to ovlivní skladbu programu.
Dík.

Nejlepší odpověď
Edison

Myslím, že nikoli. Vysílání podobných pořadů je v plánu, i v uspořádání programové skladby, hodně dlouho dopředu.

Další odpovědi
marci1

MS v hokeji je na kanále ČT Sport. Ostatní TV mají svůj program. Někdy se program změní i z ničeho nic, třeba při úmrtí známého herce, zpěváka apod. My fanoušci čučíme na ČT Sport (dnes Česko-Švédsko 5:2!, Vrána byl boží 🙂 a ostatní čučí na něco jiného. 🙂

ivzez

Vysílací schéma se mění na letní prázdniny a na podzim.
V průběhu roku moc ne.

Pokud dojde k nějaké mimořídné události, nahradí se
plánovaný pořad aktuálním a původně plánovaný pořad
se odvysílá později v náhradním termínu.

(S hokejem se podle mne počítá předem.)

led

Ano, aj keď plánovane, sú „nešportové“ televízie, ktoré svoju „stálu programovú štruktúru“ plánovanie menia, posúvajú, alebo dočasne zastavujú, v prospech MS v hokeji.

Pravda, je to vopred plánované, nedá sa teda hovoriť o nečakanej zmene. Je to bez ohľadu na ľudí, ktorí tieto športové akcie nesledujú. Jednoducho sa musia prispôsobiť, alebo nepozerať napriek tomu, že je ich „neprierazná“ väčšina z divákov TV…