Fregurdios

Méně spánku

Zajímalo by mě proč když spím méně než 6 hodin tak se mi vstává úplně v pohodě ale když spím tak 7 8 hod. Tak sem ráno tak unavený že usínám za volantem. Mám prostě raději méně spát?

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to individuální.Říká se že by měl člověk spát přibližně 6 hod.Někomu stačí méně a někdo si přispí.Většinou mladí lidé spí více a staří méně.

Další odpovědi
mojitek

Presne tak-co clovek to original.Nekdo si musi zchrupnout alespon 8 hodin aby byl fit a nekomu staci 6 hodin a je naprosto v pohode.Proste se ridte podle sveho tela

anonym

Myslím,že dost záleží na tom,v které fázi spánku se člověk probudí-je probuzen.

Michal

Každému stačí různá délka spánku,pokud spí déle, může se cítit přespaný,což je i u vás.Potom se člověku"nic nechce",má pocit lenosti a nejraději by spal dál.Tyto projevy by měly být úměrné k věku.Mladý člověk spí déle a s přibývajícím věkem se doba spánku zkracuje.Toto pravidlo platí pro zdravého člověka.