Memu manzelovi byl odebran Ř.P.za rizeni pod vlivem alkoholu.Ted v srpnu bude delat prezkouseni.Musi jit i na psychotes

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Než psychotesty bych spíše lidi co řídí pod vlevem alkoholu, spíš poslal do protialkoholní léčebny.

To se mi zdá důležitější – odstranit příčinu pití.

Nebo aby stát zatlačil na automobilky, aby dávali do aut senzor, na který se dýchne a pokud se nadýchá auto nenastartuje a občas by se dýchlo i v průběhu jízdy, aby řidič napřed nedcýhnul a pak se nenapil z placatky.

Další odpovědi
arygnoc

nechápu.
naco mu je řp, když chlastá?

připravte si známky, zásoby tabáku a čokolády, co mu budete posílat do krimu, až ožralej někoho zabije (autem).

anonym

Pokud manžel je profesionální řidič,tak musí jít na ty testy a měl by se zamyslet sám nad sebou,zda jeho jednání bylo rozumné člověka.Probo­ha,kolik lidí nevinně bylo postiženo díky lidem,jakým je Váš manžel!!!

Ella

nejak jsem nepochopila otazku? ptate se jestli musi jit i na psychotesty? jestl iano, tak pardon, ale nesnasim lidi co ozraly nebo pod vlivem cehokoliv sedaji za volant a vymluvy typu: „dyt sem nic nikdy neudelala, nidky se nic nestalo“ mi lezou slusne krkem – az se neco stane bude uz pozde! na psychotesty s nim!

casey

Pane jo, ja zase tak kriticky nejsem. Nevim za jakych okolnosti o papiry prisel. Neco jineho je se opit a jezdit po meste a neco jineho dychat v 7 rano pri ceste do prace a jeste nejakou desetinu mit. V tomto pripade verim, ze uz jsem mel taky parkrat kliku.

mimochodem prave jsem na chate a kousek vedle je hospoda, kde stoji asi 20 aut. Zrovna pred chvili skoro vsichni odjizdeli. Podle toho se pozna, ze zaviraji. At mi nikdo nerika, ze tam sedi o limonade.