Avatar uživatele
anonym

Memu manzelovi byl odebran Ř.P.za rizeni pod vlivem alkoholu.Ted v srpnu bude delat prezkouseni.Musi jit i na psychotes

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Než psychotesty bych spíše lidi co řídí pod vlevem alkoholu, spíš poslal do protialkoholní léčebny.

To se mi zdá důležitější – odstranit příčinu pití.

Nebo aby stát zatlačil na automobilky, aby dávali do aut senzor, na který se dýchne a pokud se nadýchá auto nenastartuje a občas by se dýchlo i v průběhu jízdy, aby řidič napřed nedcýhnul a pak se nenapil z placatky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

nechápu.
naco mu je řp, když chlastá?

připravte si známky, zásoby tabáku a čokolády, co mu budete posílat do krimu, až ožralej někoho zabije (autem).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud manžel je profesionální řidič,tak musí jít na ty testy a měl by se zamyslet sám nad sebou,zda jeho jednání bylo rozumné člověka.Probo­ha,kolik lidí nevinně bylo postiženo díky lidem,jakým je Váš manžel!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

nejak jsem nepochopila otazku? ptate se jestli musi jit i na psychotesty? jestl iano, tak pardon, ale nesnasim lidi co ozraly nebo pod vlivem cehokoliv sedaji za volant a vymluvy typu: „dyt sem nic nikdy neudelala, nidky se nic nestalo“ mi lezou slusne krkem – az se neco stane bude uz pozde! na psychotesty s nim!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Pane jo, ja zase tak kriticky nejsem. Nevim za jakych okolnosti o papiry prisel. Neco jineho je se opit a jezdit po meste a neco jineho dychat v 7 rano pri ceste do prace a jeste nejakou desetinu mit. V tomto pripade verim, ze uz jsem mel taky parkrat kliku.

mimochodem prave jsem na chate a kousek vedle je hospoda, kde stoji asi 20 aut. Zrovna pred chvili skoro vsichni odjizdeli. Podle toho se pozna, ze zaviraji. At mi nikdo nerika, ze tam sedi o limonade.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek