Lgee

Měli jste někdy sen ve snu?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Henry1660

Ano

Danina65

Ano

Dochy

Ano

Rokio

Ano a hodně krát!

Nejčastěji se mi to stává, když se probudím, ale pak jsem zase v posteli a opět se probudím. Toto se stává pořád dokola, dokud se opravdu neprobudím.

mzm

Ano

anonym

Ne

Tenhle pocit vzniká když se ve snu probudíte a pořád se vám to jen zdá, klidně i mnohonásobně. To ale vůbec nesouvisí s tím, že byste předtím ve snu opravdu usnuli a sen se vám začal zdál „uvnitř jiného snu“, toto si mozek vůbec nepamatuje 🙂 a nijak to pří takovém neúspěšném probouzení do snů nezohledňuje.