Měly dívky a ženy před 30, 40 lety takové problémy s antikoncepcí jako mají dnes?

Někdy jsou dotazy: nevzala jsem si, zapomněla, můžu být těhotná když… a tak podobně. Kdysi stačil prášek acylpirinu mezi kolena a antikoncepce byla na 100 % .

Nejlepší odpověď
mosoj

A jaké mají problémy ?
To co se zde prezentuje, to nejsou problémy, to je naivita.

Další odpovědi
ReHu

Jaké mají problémy?
Pokud vím, je pouze větší výběr a lékaři předepíší bez problémů.

gecco

Neměly…
Antikoncepce (tedy HA) nebyla tak dostupná, jako je dnes…
😉
_____________­____________
No jo – taky bejvávalo hodne holek zbouchnutejch…
😉
Ale myslím, že mnohé z těch dotazů jsou jen výplody ´nudy´ – tak blbé baby zase nejsou…
😉

marci1

Neměly, jelikož většinou začaly mít sex bez jakékoliv ochrany, otěhotněly a vdaly se. 🙂

anonym

Tý antikoncepce tehdá nebylo něúrekom,nu a acylpirin mezi nožkama?
To jí stačí dát makavou pusu a prášek hned vypadne!

anonym

marci, ve 14–15 letech? To by je doma zabili!