Gestas

Měly děti v dobách, kdy byly některé soboty pracovní a jiné ne, v rozvrhu hodin i sobotu?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano.

Už si nepamatuju, jestli se učilo každou lichou nebo každou
sudou sobotu, ale na sobotní dopoledne jsme rozvrh měli.

_______

Doplňuji:

Od pondělka do pátku jsme mívali střídavě 5–6 hodin, max. do 13.30,
v sobotu jen tři nebo čtyři hodiny, maximálně do 11.45.

Další odpovědi
Drap

Do školy se chodilo v liché soboty a rozvrh byl, stejně jako na každý jiná den.

Klaproth

Ano. Nepamatuji se už úplně přesně, vím jenom, že jsme měli méně hodin, než v „normální“ den.

Emefej

Rozvrh hodin nějaký byl, přesně si to nepamatuji. Většinou jsme v sobotu chodili sbírat amerického brouka.

Dochy

Já už pamatuju jen mimořádné pracovní soboty (náhrada tuším za mimořádné dny volna, možná pohřby státníků apod už si nejsem jist) a tam pak ředitel rozhodl podle rozvrhu kterého dne se bude vyučovat (většinou podle toho, který den byl v daném školním roce z důvodu různých svátků nejvíce ošizen)

Arne1

Samozřejmě.