arygnoc

Měly by osoby ve výkonu trestu mít povinnost pracovat?

Ja si myslím, že ano, byť i vykonávat nesmyslnou práci (ale raději smysluplnou).
Nejde o rekreaci, trest.
Klidně bych jim přikázal i práci 16 hodin denně, ať je jeich trest poučením jak pro ně samotné, tak i pro ty, kteří o páchaní trestné činnosti byť jen uvažují.

Já vím, že „sedí“ i nevinnní, ty by jsme museli adekvátně odškodnit, vím, že tam jsou lidi za nedbalost (ale ta je taky trestná), vím, že život je plný náhod.
Ale že jsou nevinni, že se to stálo náhodou, to tvrdí všichni vězni.
Takže hezky: makat, makat, makat. Nemakáš – nejíš, bydlíš jako prase (spíš na zemi, nemyješ se, atd) a ještě ti přidáme.

Nejlepší odpověď
johana 56

Učitě.Bydlení a výdaje s ním spojené platíme všichni.A ještě musí zůstat na stravu.

Další odpovědi
SajmonModer

Taky si myslím že ano.

dagry

A proč by dělali ??? Oni nemusí, protože my, daňoví poplatníci na ně zarobíme. Na šmejdy !!!

oskar

Odsouzený by si měl na sebe vydělat a ne,aby to platili daňoví poplatníci.

vikky

a co kdyz jsou tam tací,kteří by rádi pracovaly,ale ta práce tam prostě není?..
neházela bych všechny do jednoho pytle.
a řekla bych,že někteří by za jakoukoli práci byli vděčný,protože by jim to rychleji utíkalo a tolik by nevnímaly vězenské prostředí.