Avatar uživatele
anonym

Měly by děti v základní škole v dnešní době sbírat papír?

Myslím tím,jak se dříve soutěžilo atp.,
děti byly vedeny ke třídění papíru,tím pádem k ochraně přírody atd.
Ale dnešní ceny ve sběrnách je asi nelákají,jelikož cena papíru se pohybuje od 0,80–1.3č.
Co vy na to,jakého jste názoru?
Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Alesh před 3284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Tak jistě, že by měly a taky to leckde dělají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Myslíš, že by ta trénovaly na bezdomovectví v dospělosti??
🙂

Výkupní ceny napovídají, že o ´starý´ papír jakožto surovinu není zájem – tak proč by děti měly dělat něco, co nikdo neocení (nechce)??

Navíc – recyklace papíru přírodu příliš nešetří (podobně, jako ji nešetří třeba povinná příměs biosložky v palivech)…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mapel

U nás je cena 1,90. Raději sbírat sběr než fetovat nebo něco rozbíjet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Sbírají rodiče a děti to nosí do školy.A dobře dělají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jæ si myslím, že když děti po rodičích chtějí kapesné, tak proč by si k tomu nemohli ještě přidat něco za svou práci.Jsem nezaměstnaný a jakékoliv malá částka je pro mně přínosem.
I když papír do sběrny neodnáším, ale raději s ním zatopím.Stále musím přemýšlet, co je pro mně výhodnějšī, vzít peníze za papír nebo s ním topit. A právě takhle by měly přemýšlet děti.Brát od rodičů kapesné nebo si na různé věci vydělat sám.Ono za komunistů bylo také 20 haléřů za 1kg a vydělal jsem si na knížky, které jsem rád četl (Vinnetu apod.)
Jenže dnešní mládež chce mít všechno hned a v tom je ta potíž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

že není zájem o starý papír ? proč tedy všude kontejnery (modré) na tento tříděný odpad ? Pravda, papír z kontejneru je prakticky zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek