opa

Melodie v PowerPointu.

Udělal jsem obrázek v Power Pointu a přidak k němu kousek melodie.Uložím to.Po prvé se to přehrálo.A po druhé už jen obráze ale bez melodie.A také když si to přepošlu tak to příjde bez melodi.Kde se ta melodie ztrácí????Děkuji.
Doplňuji:
Samozřejmě že ta melodije byla v Wav.Použil jsem jednu s těch co jsou v nabídce.Přenesl jsem to na plochu.Jednou jsem to přehrá a dbré.Podruhé už tam ta melodie nebyla!!!!!!!!Kam se ztratila?????

Nejlepší odpověď
salatnik

Pokud si to přepošlete a nejde to přehrát, je to v celku v pořádku. Vy si totiž musíte poslat i tu melodii. Nejlepší tedy bude, když si prezentaci i melodii zabalíte do raru, následně pošlete a na druhém počítači vyexportujete. Doufám, že to je alespoň trochu pochopitelné.

Další odpovědi
alexandra

Musíte do toho souboru vložit písničku ve formtu wav,a pak to jde normálně poslat.