Kryšpín

Mělo se Československo vojensky bránit v roce 1939, či nikoliv?

Bude výročí obsazení republiky, jistě bude dostatek dlouhodobých informací ve sdělovacích prostředcích, ovšem zvláště dle mého odhadu z důvodů, že tento rok nás zabrzdil v rozvoji na dlouhá léta a později předhodil Sovětskému svazu k budování komunismu, jako skoro kolonie satelitů.

Odpovědi
Edison

Vzhledem k Mnichovské dohodě jsme neměli jinou možnost. Hitler by nás vojensky napadl a zničil, nikdo by nám nemohl pomoci, protože Hitler by neudělal nic víc, než si vojensky vynutil dodržení právě té Mnichovské dohody.