Michal

Mělo by se odpovídat tzv.anonymům?

Velmi nenávidím název anonym,anonymní. Nepodepsané dopisy ap. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
magicm18

Rekl bych ze ikdyz si zde date prezdivku tak jste vlastne anonymnim.No a pokud ma nekdo nejakou otazku s kterou chce poradit,pomoci a ja to vim ,no tak proc bych nepomohl,ze?

Další odpovědi
Miroslavst

A jaký je rozdíl v tom, jestli je u ikonky napsáno Anonym nebo Miroslavst, Michal, Panenka,Afro.mi­nerva,…?
Každý si zvolil svoji přezdívku a stejně pro ostatní zůstává anonymní.
Je pravda, že někdo na tento web narazil a položí otázku aniž by se registroval, protože to nepotřebuje.
Pokud je otázka pro mě či jiné zajímavá a ví odpověď, tak odpoví.

panenka

mě je to pane MICHALE skutku jedno jestli odpovídám anonymům nebo tým kteří se tu pod nějakou přezdívkou zeptají na otázku.I ti anonymové jsou lidi a chcou aby jim tu na jejich otázky bylo zodpovězeno stejně jako tým ostatním.

ten který je

Mne to nevadí.Jsou lidé kteří mají jen jednu otázku se kterou si neví rady a tím to pro ně končí.

Carlos1

I když, jak bylo uvedeno, jsme zde všichni anonymní a někteří i anonymější, je to namístě, protože lidskou vlastností je zloba,nenávist, pokrytectví a to může vyústit v negativní projevy . Málo kdo snese slyšet pravdu přímo do očí a reagovat kladně. Proto se používá anonymní sdělení, aby člověk nemohl být vystaven šikaně jako na sociálních sítích. Anonymům by se mělo odpovídat, protože mají důvod se ukrývat za anonymitou. Řada společenských problémů se odstranila právě na základě anonymního udání.

BEAES

Mělo by se odpovídat na jakékoli otázky od kohokoli, neřešila bych to, není povinost se tu registrovat.

anonym

Je to už docela dlouho se tady někdo zeptal(myslím,že to byl kenyrts),proč odpovídat anonymum,to by jste koukal jak ho všichni,hlavně ti co se dnes honí za body sepsuli,že to všichni dělají pro lidi a né pro body,totiž anonymové nemohou ohodnotit vaší dobrou odpověď,já osobně si vždy řádně zvážít,jak ten dotyčný anonym danou otázku potřebuje zodpovědět,nebo je to jen někoho zábava,ale všeobecně se stavím,za váš názor,že anonymové moc v lásce nemám.To,že tady někdo píše,že díky anonymům bylo odhaleno spousty svinstva,je pravda,ale proč?Protože se lidé díky této společnosti bojí REPRESÍ vůči vlastní osobě,kdyby se podepsal.!!!!!!!!!!!­!!!
P.S.hvězdičku za otázku.

afro.minerva

Ano, mělo. Neznamená, že kdo není registrovaný, tak nepotřebuje pomoci a nebo poradit.