orestez

Mělo by jídlo skončit v nákupním koši nebo v potravinové sbírce? Máte ještě co jíst?

Začíná 11.11. Chtějí trvanlivé potraviny. Kdybych jim odevzdal moje sterilované feferonky a dýňové kompoty, k životu by mě stačil chléb se sádlem.

Nejlepší odpověď
klumprt

Posledně jsme tam něco přihodili rovnou v Kaufáči za pokladnama. My máme co jíst a nemáme problém s tím se podělit.