hapiky

Mělo by Česko koupit další Gripeny, nebo F35, nebo si někdo myslí, že nejlépší by byly ty ruské?

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-politika/716711/sv­edsko-nabizi-stihacky-zdarma-expert-posledni-pokus-jak-zvratit-obchod-s-usa.html

Nejlepší odpověď
aliendrone

Česko by hlavně mělo KOUPIT PLYN a ne rozhazovat zbůhdarma peníze. Ale chápu, že tobě je to fuk. :(

Další odpovědi
da ny

Ty zdarma od Švédů by zatím, k těm stávajícím měly stačit. Když teď budeme hlídaz slovenský vzdušný prostor.
Nevím, jak moc v současné situaci potřebujeme stíhačky 5. generace. Pokud máme pronájem do r. 2027, může nákup těch amerických počkat na další vládu. Je otázka, zda v rámci NATO, tak malá a chudá zemička potřebuje do vzduchu, to NEJ a jestli na to má. Za mne jsou to peníze, zbytečně v luftě ;)
Plyn, elektřina, lidé a potraviny, by měli mít přednost.

da ny

Netvrdím, že jsem tu a tam něco nesmazala, za těch 8 let. Ale ta přehnaná inkvizice je přehnaná. Na smazané otázce ohledně pana prezidenta neshledávám nic závadného.

led

Poznáte "zdarma nie je nikdy zdarma""? Ani od Švédov.