Angi

Měli sjte někdy učitele, který se dal překecat k něčemu vtipnému?

Většina učitelů si hraje na seriozní a namyšlený snoby. Proto je vzácnost mít nějakého učitele, který by byl tak jakoby správně řachlí, aby udělal něco zábavného, vtipného, nebo se k tomu dal alespon překecat, aby se jednoduše nějak odvázal. Příkladem jsou tři učitelé i z mé školy, kteří si zahráli ve videu studentského projektu(http://www.you­tube.com/watch?v=qIc­cw3uRYCg).
Zajímalo by mne, jestli také máte nebo jste měli nějaké učitele, kteří se nějak odvázali, jak a co se stalo atd :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Jo, měla jsem na střední naprosto super učitele, který se dovedl odvázat do té míry, že jsme se vzali.:-)

Další odpovědi
led

Trochu jednostranný pohľad. Pohľad žiaka na úzku skupinu učiteľov. Iný žiak v inej škole môže zasa tvrdiť opak.
Aj učiteľ je človek! – túto definíciu by si mal každý uvedomovať.
Pri práci učiteľ a učenie druhých je práca, nemôže ´blbnúť, jeho úlohou je niečo naučiť, natĺcť do hláv veľké množstvo učiva za krátky čas. Prirodzene sú aj chvíle, keď sa dá vážnosť uvolniť, sadnúť si na katedru, usmiať sa a použiť najaký vtipný príbeh k látke, ktorú práve učí a žiaci si vôbec nemusia uvedomiť, že vlastne používa ´Škola hrou´.
„Blbinky se lépe pamatují“

briketka10

a co to má být ??
je to něco podobného jako toto ??
http://www.you­tube.com/watch?v=l3LWpA4­ZSJg&feature=rel­mfu

Doplňuji:
nezlob se, ale toto video z vaší školy mi připadá vtipnější..

manon

Je nová doba trošičku – i podle náplní těch videí je to vidět :) Mimochodem celkem dobře natočené studentské video – berete – li i hlas neodborníka :)
Učitelé se smyslem pro humor byli, jsou a budou a já je taky zažila – chvála jim!!! :D Především těm, co dokázali skloubit učení ( a občas té nejvyšší kvality) s legrací – těm bych dávala pedagogické řády. Despotičtí suchaři mne neokouzlovali a ani na ně nevzpomínám extra ráda – ať už naučili, nebo ne (protože byli tací i tací).

Wang

Obě videa jsem skouknul celá.

Měl jsem učitele, kteří by se dokázali zapojit do podobného projektu.

Natty*

Máme, ale jen jednoho! Je to úplně nejvíc super učitel, kterýho znám!!! A to video je hrozně hezký!! :DD

briketka10

takové učitele jsem žádné neměla, ale víc se mi líbí toto video :D
http://www.you­tube.com/watch?v=l3LWpA4­ZSJg&feature=rel­mfu

led

briketka, ďakujem za video, nádherné, konečne som pochopila, čo mi k dokonalej kantorke chýbalo…
 :)

briketka10

led, ale já jsem původně svou odpověď nahlásila včera adminům a nevím proč a z jakého důvodu ji oni vrátili zpět ??
já se nechtěla jen Angi dotknout a proto jsem chtěla jen odpovědět do diskuze a vidíš, jak to dopadlo :)
nechápu ?? naprosto ne ??

led

Je to krásna paródia, pohľad, ako si žiaci predstavujú učiteľa.