Avatar uživatele
Angi

Měli sjte někdy učitele, který se dal překecat k něčemu vtipnému?

Většina učitelů si hraje na seriozní a namyšlený snoby. Proto je vzácnost mít nějakého učitele, který by byl tak jakoby správně řachlí, aby udělal něco zábavného, vtipného, nebo se k tomu dal alespon překecat, aby se jednoduše nějak odvázal. Příkladem jsou tři učitelé i z mé školy, kteří si zahráli ve videu studentského projektu(http://www.you­tube.com/watch?v=qIc­cw3uRYCg).
Zajímalo by mne, jestli také máte nebo jste měli nějaké učitele, kteří se nějak odvázali, jak a co se stalo atd :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym před 4192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jo, měla jsem na střední naprosto super učitele, který se dovedl odvázat do té míry, že jsme se vzali.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Angi Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Trochu jednostranný pohľad. Pohľad žiaka na úzku skupinu učiteľov. Iný žiak v inej škole môže zasa tvrdiť opak.
Aj učiteľ je človek! – túto definíciu by si mal každý uvedomovať.
Pri práci učiteľ a učenie druhých je práca, nemôže ´blbnúť, jeho úlohou je niečo naučiť, natĺcť do hláv veľké množstvo učiva za krátky čas. Prirodzene sú aj chvíle, keď sa dá vážnosť uvolniť, sadnúť si na katedru, usmiať sa a použiť najaký vtipný príbeh k látke, ktorú práve učí a žiaci si vôbec nemusia uvedomiť, že vlastne používa ´Škola hrou´.
„Blbinky se lépe pamatují“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

a co to má být ??
je to něco podobného jako toto ??
http://www.you­tube.com/watch?v=l3LWpA4­ZSJg&feature=rel­mfu

Doplňuji:
nezlob se, ale toto video z vaší školy mi připadá vtipnější..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Je nová doba trošičku – i podle náplní těch videí je to vidět :) Mimochodem celkem dobře natočené studentské video – berete – li i hlas neodborníka :)
Učitelé se smyslem pro humor byli, jsou a budou a já je taky zažila – chvála jim!!! :D Především těm, co dokázali skloubit učení ( a občas té nejvyšší kvality) s legrací – těm bych dávala pedagogické řády. Despotičtí suchaři mne neokouzlovali a ani na ně nevzpomínám extra ráda – ať už naučili, nebo ne (protože byli tací i tací).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Obě videa jsem skouknul celá.

Měl jsem učitele, kteří by se dokázali zapojit do podobného projektu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Máme, ale jen jednoho! Je to úplně nejvíc super učitel, kterýho znám!!! A to video je hrozně hezký!! :DD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

takové učitele jsem žádné neměla, ale víc se mi líbí toto video :D
http://www.you­tube.com/watch?v=l3LWpA4­ZSJg&feature=rel­mfu

před 4192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

briketka, ďakujem za video, nádherné, konečne som pochopila, čo mi k dokonalej kantorke chýbalo…
 :)

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

led, ale já jsem původně svou odpověď nahlásila včera adminům a nevím proč a z jakého důvodu ji oni vrátili zpět ??
já se nechtěla jen Angi dotknout a proto jsem chtěla jen odpovědět do diskuze a vidíš, jak to dopadlo :)
nechápu ?? naprosto ne ??

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Je to krásna paródia, pohľad, ako si žiaci predstavujú učiteľa.

před 4191 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek