Měli jste, vy starší, přístup k lechtivým obrázkům před sametovou revolucí?

Jistě Jugare, těch 80 let, co uvádíš, byly před sametovou revolucí. A já bláhově myslel, že už chápeš mé otázky! ☹ A pochybuji, že žije pamětník před 80– ti lety!
Pokračování v diskuzi, protože jsem si vypatlal upravení otázky !

Nejlepší odpověď
ten který je

Tak vzpomínám si že jsem měl jednu ohmatanou černobílou fotografii nahé ženy.
Fotografie nebyla moc kvalitní,jednalo se asi o dvacátou kopii a nakonec jsem jí vyměnil za dvě krabičky tvrdých Sparet. 🙂

Další odpovědi
anonym

Já měl a nemėl, jak se to vezme.
Nikde k dostánī nebyly , ale měli jsme doma prohlīžečku na obrázky ( (http://www.vi­ewmaster.co.uk/htm/me­opta.asp ) a otec někde sehnal do tè prohlížečky obrázky nahých žen ( před námi dětmi to bylo schované).Ale to víš, jak jsme jako děti byly zvědavè, tak jsme doma na to přišli.No a od té doby jsem to pak ukazoval všem svým kamarádům.
V té době také vycházel časopis ZDRAVÍ kde v jednom čīsle na poslední straně byla fotka nahé ženy.Otcův bratr pracoval v papírně a tak několik časopisů přinesl otcovi, aby je on mohl vzít do práce, takže jsem mu jeden nepozorovaně sebral a ve škole jsme to o přestávce prohlíželi.

anonym

To měli i lidé před 80ti lety.
Otázku jsem pochopil úplně normálně,ale zkus se zeptat Talky,ta něco pamatuje.

arygnoc

priamo v škole, vestonická venuša bola v každej učebnici dejepisu.

😉

anonym

Talka mi nic neříká, to je tvoje babička?

anonym

Né,babičku už nemám,ale Talka je uživatelka této poradny.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-tolik-lidi-odsuzuje-pravdu-a-lasku