Nassin

Měli jste už někdy mořskou nemoc?

Jak se u vás projevovala?

Odpovědi
Kepler

Kinetózou netrpím ani na moři, ani na horské dráze. Zato moje dcera musela brát i před jízdou autem kinedryl , jinak hodila brzy šavličku.

Anonys

Na moři ne. Ale horská dráha a prudké kopce to mi dobře nedělá.

Ametyst

Ne, nikdy. Kamarádka také ne, a své malé děti ukecávala a rozptylovala a zaměstnávala, aby se tomu nepoddaly: mořskou nemoc považovala za psychickou záležitost. 🙂

alik360

Ne

HelloDarknes

Upřímně, párkrát se to u mě už vyskytlo, co si vzpomínám, tak naposled na trajektu z Francie a i proto k se moři trochu vyhýbám a držím se raději pevniny. Stejně raději vyznávám outdoorové aktivity než dovolenkování a ležení u moře. Na to mi kamarád doporučil e-shop https://armik.cz , který je plný vybavení a oblečení na tyto aktivity :).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.