Měli jste už kufry před dveřmi ?

Nejlepší odpověď
quentos

Leda před odjezdem na dovolenou :{)))> ještě jsem s žádnou nebydlel, takže tu zkušenost nemám.

Další odpovědi
hanulka11

jasně že jo, když cestuji … jak bych je dostala ven -oknem?

Damiana

Ano. A bohužel před cizími. Nosič kufrů si v hotelu popletl patro a tedy i číslo pokoje, a když jsem od recepce při ubytování se došla ke „svým“ dveřím, hned jsem zpanikařila. Vše se sice vysvětlilo, ale chvíli to trvalo – jenže chlapík i po své chybě ještě drze koketoval se spropitným!

Tom20

Jo,když sme jeli na zájezd :D

pizlicka

ano.pri mem prebihani z brna do uherskeho hradiste,manzel po roce a pul zrusil bydleni,odstehoval se k matce a ja ze dne na den zustala v uh.hradisti.dobre mi tak,tajit veci pred manzelem se nemaji.

anonym

Já teda ne, ale bývalá přítelkyně ano 🙂

venkovan

Jo a kolikrát. Až jsem se naštval a dal je nahoru do skříně. prostě ty ženský si štokrdle nevezmou a nevezmou a jenom otravují, že kufry je potřeba dát nahoru do fochu..

sdesigner

Mal..otrasny zazitok ale zaroven znamenie ze vztah nema zmysel…ani nemal…som zistil po opatovnom zacati vztahu definitivne.