dudu

Měli jste uklizeno okolo domu?

Nejedná se o žádnou novinku, ale možnost kouknout na svoje bydlo je rychlá a jednoduchá. Stačí jen zadat adresu:
http://showmys­treet.com/

Nejlepší odpověď
hanulka11

prima ,jen tam stojí auta co už nemáme :D:D
Doplňuji:
tato je 2008

Další odpovědi
Sůwa

To je senzační, mnohem rychlejší než Google Earth a bez instalace. Jen škoda, že to není pohled aktuální, hned bych viděla jestli moje chaloupka zapadala sněhem 🙂

briketka10

samozřejmě vysmejčíno..

Hykam

Tyhle mapy jsou již dost staré, tipuju tak 5–6 let.
Mapy na Seznamu jsou focené někdy září 2010

kropitko

Ano, uklizeno bylo, ještě nebyla hotová zámkovka, takže je to vážně tak z roku 2007–2008

hanny 2

Ano,stojí tam i moje autíčko.