Měli jste rodiče pirutány a nebo jste pirutáni vy?

Doplňuji:
Pepo,já se spletla. 😁

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším co je pirután. Neměl to být puritán ?

Další odpovědi
iwetax

Puritán – člověk přísných, přehnaných morálních zásad

Rozhodně nechápu , jak mohou mít takoví lidé dítě, já bych je všechny vykastrovala a sterilizovala. V žádném případě nedokáží udělat hezké dětství, své děti neumí mít rádi takové jaké jsou. Jsou to lidé bez citu!

Protože vím, jaké to je, v životě bych se takhle k dítěti nechovala. Svoji dceru beru jako rovnocennou , je na ní kdy půjde spát a kdy si chce hrát. Jen ať z ní vyroste sebevědomí člověk a né poslušná ovečka.

bigbít

Puritány jak v čem…je to určitě subjektivní, ale neřekla bych, že mám puritány, ale hodně starostlivé a tolerantní jen do určité míry, ovšem za jsem jim vděčná…pochopila jsem spoustu důležitých věcí a i to, že jednou budu mít také potmka a mnoho bych toho na jejich výchově neměnila, jelikož mnoho dělají podle mě správně, mám za to, že jejich snaha se u mě vyplatila a vychovali ze mě soběstačného, inteligentního člověka s vlastním názorem a zdravým rozumem i morálkou…
Doplňuji:
pardon za překlepy

dagry

Tak já se přiznám, že občas „pirután“ teda jsem. Víte já se řídím heslem „Nic se nemá přehánět“.

tom004

Ne.Rodiče byli skvělí,a doufám,že ani já,ani bratr nejsme moc jiní.