Měli jste rádi Petra Hapku?

Osobně jsem oceňoval jeho celoživotní práci pro celou naší hudební veřejnost.Byl to dobrý textař,hráč na violu,hudební skaldatel.
Budu na něho v dobrém vzpomínat,jen mu závidím občas tu cizí ženu v cizím pokoji.
Měli jste ho rádi?Díky za názory.

Nejlepší odpověď
anonym

Ale ano, rád jsem poslouchal jeho písničky, zvlášť Levandulová v duetu s Hanou Hegerovou.

Další odpovědi
marci1

Měla jsem ráda jeho písničky, hudbu k filmům, třeba „Panna a netvor“, „Den pro mou lásku“ ap. Jako autor filmové hudby byl nejlepší. ☹

da ny

Děkuji.
Léta zbožňuji jeho tvorbu, již nějaký čas mi chybí…
Dívám se, dívám…, Levandulová… a mnoho dalších!
První a nejúžasnější skladba " PERLA" mezi všemi, které časem přibývaly – pro fontánu v Mariánských Lázních,. Poslouchám asi od r. 1987 na místě, alespoň 3 – 4× do roka. Podle rospisu na ni číhám o víkendových dnech. Vždy ukápne radostná slzička ;):

  • podělím se s Vámi, stojí to za to :

https://www.y­outube.com/wat­ch?list=RDIbAu­DJjxlqI&v=z7e­BipksSyg
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IbAuDJjxlqI

Odešel další z našich mistrů svého oboru :(

Rocker

Uměl skládat skvělou muziku,vážím si ho.

Drap

Ano měl. Jeho hudba je skvělá

ten který je

Ano.Byl především sám sebou a neměl konkurenta.Čest jeho památce.

lota

Ano, velmi, ani neumím vybrat jednu píseň. Kocábova slova:„Celý život jsem ho obdivoval. Jeho obrovskou invenci, neotřelost a originalitu. Každá písnička byla solitérem,“ tak nějak…(zdroj http://magazin­.aktualne.cz/smrt-petra-hapky-je-narodni-ztrata-vzpomina-michal-horacek/r~454cc0­26755411e48ee3002590604f­2e/)

Lamalam

Byl mi lhostejný, poslouchám jinou hudbu.