Měli jste rádi Amy Winehouse? Přáli byste si aby neumřela?

Nejlepší odpověď
anonym

At je to kdokoliv , znama osobnost ci ne , nepreji nikomu aby zemrel. Z okoli znam lidi , nad kterymi leckdo " lamal hul " a dnes jsou to – dokonce i zdravi a uspesni lide. I kdyby jen minimalni procento se z drog dostalo … stoji to za to . Podporovat je a verit jim. -iv-

Další odpovědi
Valky

Litujete feťáky na ulici a přejete si, aby nezemřeli? Je Vám to jedno.. Je to feťák, začal fetovat sám a ufetoval se taky sám.. K čemu lítost? Že zazpívala pár písniček, z nichž jsem například já, neslyšela ani jednu???
Proč se nikdo neptá – Litujete děti z Norska? Ty za to nemohli, ty trpěli a byli to chudáčci… Nějaká feťačka, která to přehnala nezaslouží žádný cit.. takových je a bude na ulicích ještě hodně… ;)

pokazdejinak

moc jsem jí neregistrovala, i když ::Rehab:: neminulo ani mě:
http://www.you­tube.com/watch?v=KUm­Zp8pR1uc&ob=av3n
samozřejmě, že je mi líto, že už není – každého mladého života je škoda a je jedno, jestli ho zmařila ruka vraha nebo chemie :(
to je něco, co nechci nikdy zažít – že bych přežila svoje děti…

navíc s tím jejím předávkováním to vůbec není jisté:
http://revue.id­nes.cz/rodice-amy-winehouse-jsou-presvedceni-ze-ji-zabila-abstinence-pu9-/lidicky.aspx?c=A110728­_095541_lidic­ky_nh