Měli jste před 10 lety lepší život než nyní?

Odpovědi
Nuk nuk

Těžko říci. Kdybych byla sobec a brala bych to po materiální stránce a z pohledu toho, nakolik jsem si mohla sama určovat, co budu kdy dělat, tak nejspíš ano.
Před deseti lety jsem žila ve společné domácnosti s mámou, ale jedna druhé jsme do života nazasahovaly víc, než ta druhá chtěla. Vydělávala jsem si jako soukrémá učitelka jazyků, takže jsem sice neměla moc, ale pro jednoho člověka to stačilo. Navíc jsem tehdy byla čersvě zadaná, ještě vlastně i zamilovaná, takže jsem ani netrpěla nějakou samotou.

Teď jsem na rodičovské, takže příjem nic moc. Jenže mám děti, které jsem tenkrát neměla a ty bych neměnila. Navíc k nim mám i manžela, se kterým nám to celkem klape, a toho bych také neměnila. Nemám se špatně. Těžko ta dvě období srovnávat.

Drap

Ano určitě. Byl jsem zdravější

dubraro

Ano. Byl jsem mladší, měl jsem přítelkyni ochotnou k sexu a vyšší plat než dnes.