Měli jste neomluvenou absenci ve škole nebo v práci?!

Já na základce, ale tenkrát braly ryby jako vzteklé: 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Po dobu docházky do školy,práce a hospody jsem nikdy absenci neměl.

Další odpovědi
uccello

Neměl, za to by mě tehdy naši zabili.:)

anonym

Na učňáku jsem vynechával občas tělocvik,protože mě fotbal nebavil – jsem rak,takže v pohodě.

anonym

Ne, ani ve škole, ani v práci

gecco

Na gymplu – párkrát se vyskytly nějaké zajímavější činnosti…
😉
Doplňuji:
Teď jsem si uvědomil – ještě jsem měl „Áčko“ na vojně – ´odskočil´ jsem si na Portu, na dva dny, asi 50 kiláků…
Za odměnu jsem si mohl vybrat – buďto 2× 7 a nebo sám složit vagon cementu (no, sám – bylo nás víc, ale těch vagonů taky).
Tak jsem skládal cement.
;-D

Lamalam

Nikdy.

anonym

gecco, snad ne … http://2i.cz/1421a78d­5e ?

gecco

No jo, no, baby…
To věčné prokletí…
;-DD