Mortin

Měli jste někdy v životě takové rozhodnutí?

Měli jste někdy v životě rozhodnutí, které by vás buďto udělalo šťastným, ale mohlo by vám to zničit život, nebo byste raději nebyli šťastní a neměli zničený život? A jak byste se rozhodli?

Nejlepší odpověď
gecco

Určitě – ale to, zřejmě, každý…
Koneckonců i rozhodnutí se nerozhodnout (nerozhodovat) je rozhodnutím, které ti může obrátit život naruby…

Další odpovědi
redy

To je na mě moc složitý,souhlasím s ReHu.

ReHu

Trochu nevím, jak být šťastným člověkem a současně mít zničený život.

briketka10

Ano, ale nedá se to říci s jistotou co by, bylo, kdybych
udělala buď to či ono – dnes je dnes a žiju úplně jinak,
než bych udělala co bych bývala udělala, abych např.
byla šťastná 😁
Ale to neznamená, že nejsem.

ivzez

Ne, nikdy v životě „jsem neměla rozhodnutí“. Žádné.

Vždycky jsem se rozhodovala (a rozhoduji se) podle toho,
co jsem va daném okamžiku považovala za správné.

Má-li někdo „zničený život“, nemůže podle mne být šťastný…

bolak

ivzez má pravdu, to jak se nakonec v dané chvíli rozhodneme je vždycky správné rozhodnutí, to že to pak dopadne jinak a objeví se nové informace které jsme v tu danou chvíli neměli, nebo se stane něco co jsme nemohli předpokládat, to je prostě smůla, ale pokud někdo není vyloženě blbej a nekoupí si na nějaký předváděcí akci super hrnec se 4ma vrstvama za 80.000, tak se vždycky rozhoduje tak jako to bylo v danou situaci nejlepší