zjentek

Měli jste někdy v životě hlad?

Víte, jaký hlad myslím.
Bezpředmětná je situace, kdy člověk sedí v luxusní sofě a je líný zvednout zadek k lednici ;)

Anebo jinak- Zažili jste hlad? Skutečný, nefalšovaný hlad?

Nejlepší odpověď
anonym

No jasně! Zasadil si mi brouka do hlavy. Myslím, že to chce mít pod čepicí a vymyslet si nějakou tu pojizdnou lednici na kolečkách, která se dá pomocí dálkového ovladače libovolně přesouvat po bytě/domě. Tím by se dal vyřešit ten hlad o kterém uvažuješ kdy už ani nestačí síla k tomu dojít do lednice, takže proč by si ta líná lednička taky nemohla trochu zasportovat? Alternativou je najít si drahou polovičku, která by byla ochotná na lusknutí prstu čí zaslechnutí jednoduchého sousloví. „Ženo. Já mít hlad.“ Okamžitě vyletí směr lednice a pobere něco zkrotí hlada aspoň na pár hodin, aby tam nemusela lítat každou chvíli. Btw: Takovou přítelkyni zrovna scháním.

Další odpovědi
Kepler

Na vojně jsem měl hlad furt, ale nebyl to opravdový hlad, navázal jsem dobré vztahy s provianťákem. Měl jsem dokonce i čerstvý chleba, který se jinak musel nechat pár dní odležet, protože prdět v nastoupené jednotce bylo těžkým znevážením socialistické armády. Opravdový hlad jsem pocítil v nemocnici, když mi 2 dny nedávali k jídlu nic, jen jakýsi vývar bez ničeho a později postupně malinko přidávali. Normálně jsem dojížděl zbytky od kolegů na cimře a kradl sestřičkám suchý chleba. Páni, jak mi šmakoval!

Drap

Ano, dokonce několikrát. Po dvou až třech dnech si člověk na hlad i nějak zvykne. Má sice hlad stále, ale dá se to lépe přežít, než první dva dny, kdy přestane jíst.

marci1

Hlad a chuť k jídlu jsou dva různé pojmy. Hlad má člověk už po několika hodinách po jídle. Chuť k jídlu je psychického původu. Člověk chodí vyjídat lednici, otevře ji, čučí do ní (někdy i delší dobu), až mu někdo řekne: „Co tam hledáš?“ Odpověď: „Nic.“ Ten druhý: „Tak ji zavři, dělá se tam námraza.“ „Ty s tím naděláš!“ Ale proč by chodil do lednice, když se může jídlem obklopit u počítače, TV ap. Nanosí si tam sáčky s chipsy, čokoládové tyčinky, oříšky ap. pochutiny. Ta slast, když si může kdykoliv „hrábnout“ a něco pojídat. Člověk je spokojený, vrní si blahem a vůbec mu nevadí klávesnice celá posypaná drobinkami. Foukne do ní a užívá si dál. Nas nědogoňat! 🙂

hapiky

Lenost je pěkný prevít. Někteří muži raději propláčí celé divadelní představení, než aby se zvedli a uvolnili skřípnutou kůžičku na…