NikkiD

Měli jste někdy takové štěstí, že jste si říkali, že nad vámi musel v tu chvíli někdo stát?

Včera jsem po 2. maturovala a vytáhla jsem si skoro přesně to, co jsem chtěla! Skvělej pocit

Nejlepší odpověď
Klára K.

Jo, dvakrát mě málem přepadli.
U obojího to zachránilo to, že zrovna jela tramvaj a já do ní nastoupila.

Další odpovědi
sevos

Při havárce 21.2.1984.

quentos

Již mnohokrát. Několikrát jsem moh bejt přejetej, několikrát jsem jako spolujezdec málem havaroval a štěstí ohledně zdravotních komplikací jsem měl již taky nesčetněkrát.

anonym

Gratuluji 🙂 mockrát