Měli jste někdy smůlu z nebe nebo štěstí z pekla?

Největší štěstí je prý z pekla. Prožili jste něco aby stálo za to říct měla/měl jsem z pekla štěstí?

Nejlepší odpověď
quentos

Klasika – párkrát mě o vlas minul šílený řidič.

Zpekla štěstí, i když jsem mu musel dopomoci rozumem, taktikou a dedukcí, bylo též na scrabblové lize družstev v Brně 19.9. Bodové výkony a skóre hráčů se sčítají v tomto případě za celý tým a má výhra o jeden bod nad soupeřem zajistila týmu výhru – jinak by byla „jen“ remíza ;{))>

Další odpovědi
martina1

Se štěstím je to u mě jako na houpačce.Největší z pekla štěstí jsem měla a mám,že se mi narodil statečný kluk,který si dokázal vybojovat vlastní život.A na konci června jsem měla štěstí v neštěstí,když to odnesl kotník a né páteř.
Největší smůlu v životě jsem si myslím měla se starou bytnou.Jako důvěřiví lidé jsme souhlasili,že nesepíšeme smlouvu a nakonec nás oškubala jako slepice a ještě ukradla peníze.

anonym

proč by se quentos nepochlubil,když má čím,a jinak ano měla jsem z pekla štěstí,přežila jsem těžkou autonehodu

Boooh

Předpokládám, že tazatel stál přesně o tento druh odpovědi, kterou podal Kvák. Věřím Kvé, že tvá inteligence předčí valnou většinu ze zde přítomných, ale takhle ""skrytě"" se tím chvástat a nenápadně upozorňovat na tvé „kvality“, to je moc i na mě. Pojem „Z pekla štěstí“ je úplně o něčem jiném ..

A abych jen nekydal a taky odpověděl, tak odpověď na otázku je: ANO