larios22

Měli jste někdy podobně blbej den ??

Jezdím autoškolu mám 14 jízd odjetých ale stává se mi že 7 jízd po sobě jedu uplně bez chyby a najednou příjde den blbec a jednu jízdu úplně poseru.. jak je to možné ??

Nejlepší odpověď
klumprt

Důležitější je nic neposrat, až budeš jezdit naostro s řidičákem. Tam už nevadí nějaké to drobné porušení předpisů jako v autoškole, ostatně striktně podle předpisů se prakticky jezdit nedá. Ale když uděláš chybu v rychlosti, pozornosti, postřehu může být daleko hůř, než že tě sepsuje nějaký instruktor.

Další odpovědi
quentos

podobnej „den blbec“ nastává celkem periodicky…

anonym

Nervy, chlapče nervy. A nejhorší jsou ti pitomci, kteří jsou účastníky dopravy a na „autoškolu“ se dívají přes prsty. Jako by ji sami nedělali.

Kelt

To se stává, že když člověk dělá něco dobře, tak si myslí, že je mistr světa a vzápětí příjde pád na zadek. Když je s tebou instruktor, je to dobré, ale kdybys třeba udělal chybu za provozu, tak to může být horší.