Avatar uživatele
Tw!st

Měli jste někdy pocit, že jste někde zkazili náladu?

Měli jste někdy pocit, že jste někde zkazili náladu? Někde ve společnosti, třeba v partě kolegů, kamarádů nebo rodiny? Když třeba byla nějaká akce nebo večírek kde vládla dobrá nálada, ale řekli jste něco co nebylo úplně na místě a pak jste měli pocit viny jakoby jste zkazili náladu a vše bylo najednou proti Vám? Vyčítali jste si to pak dlouho?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? sesednizkola před 1878 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Tak to se stane všude, kde lidé člověkovi nerozumí. Ale dobrý je, že dneska tě už za to nikdo neupálí, nebo tak.. ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano,měl. To když jsem se choval nad „předepsaný“ rámec. Jednou jsem to udělal dokonce záměrně, páč společnost byla veskrze přiblblá. Nikdy jsem si to nevyčítal, naopak mi to přineslo uspokojení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Je to možný. Nevím o tom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zett

Ano, je to úplně normální. I mě se to hodněkrát stalo. :)

Upravil/a: zett

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Občas mám takový pocit tady na odpovědích. Jestli je to tak, tak to určitě nedělám sebevědomě a musím mít mimořádně dobrou náladu, abych se k tomu odhodlal.
Ale jak píše Kepler, chyba nemusí být vždy na tvé straně. Čert ví. Člověk to i při dobrém úmyslu může poplést, jak je vidět u tohoto kanadsko-quebeckého žertíku:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pQcV3gNHFmA

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek