Tw!st

Měli jste někdy pocit, že jste někde zkazili náladu?

Měli jste někdy pocit, že jste někde zkazili náladu? Někde ve společnosti, třeba v partě kolegů, kamarádů nebo rodiny? Když třeba byla nějaká akce nebo večírek kde vládla dobrá nálada, ale řekli jste něco co nebylo úplně na místě a pak jste měli pocit viny jakoby jste zkazili náladu a vše bylo najednou proti Vám? Vyčítali jste si to pak dlouho?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak to se stane všude, kde lidé člověkovi nerozumí. Ale dobrý je, že dneska tě už za to nikdo neupálí, nebo tak.. ;)

Další odpovědi
Kepler

Ano,měl. To když jsem se choval nad „předepsaný“ rámec. Jednou jsem to udělal dokonce záměrně, páč společnost byla veskrze přiblblá. Nikdy jsem si to nevyčítal, naopak mi to přineslo uspokojení.

jáára

Je to možný. Nevím o tom.

zett

Ano, je to úplně normální. I mě se to hodněkrát stalo. :)

EKSOT123

Občas mám takový pocit tady na odpovědích. Jestli je to tak, tak to určitě nedělám sebevědomě a musím mít mimořádně dobrou náladu, abych se k tomu odhodlal.
Ale jak píše Kepler, chyba nemusí být vždy na tvé straně. Čert ví. Člověk to i při dobrém úmyslu může poplést, jak je vidět u tohoto kanadsko-quebeckého žertíku:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pQcV3gNHFmA