ten který je

Měli jste někdy nějaký malér ve škole?

Pamatujete si na nějaký malér ve škole?Já měl malér když jsem vzal otci šnupací tabák a ve třídě ho s klukama šnupali.Potom si spolužák nasypal hromádku tabáku na ruku,foukl ho spolužačce do očí a malér byl na světě.Skončilo to vše tvrdými údery otcova koženého opasku na mojich hýždích. 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Za celou svou školní éru,jsem měla dva průšvihy…poprvé,když mě syn kuchařky už poněkolikáté předbíhal ve frontě na obědy,tak jsem do něj strčila,měla jsem z toho ředitelskou důtku. No a podruhé,když jsem třídní učitelce na občanskou výchovu řekla,že se odmítám bavit o komunistech,že jsou to zasran? bolševici. Z toho teda měli průser i rodiče…Tenkrát jim třídní řekla,že můžu zapomenout,že bych se dostala na školu,tak mě dali jinam. Pak jsem už radši mlčela,učitelé si stěžovali,že jsem v hodinách občanské výchovy,jak spící panna…

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel musím vás zklamat, protože si nepamatuji
.
dne, který by byl bez maléru.
Na škole si zhluboka oddechli, když jsem odcházel. A nejen já.

rynek878

Měli jsme odpolední tělocvik a učitel nám slíbil,že si zahrajeme fotbálek,řekl mi ty pojď se mnou pro míč(fotbal já miloval a miluji i dnes).Přinesl jsem míč do třídy a můj povedený bratránek,který do naší třídy propadnul,říká před lavicemi-nahraj,já nic netušíc jsem mu míč hodil a on prokopnul dvojité okno a dole míč spadnul přímo před ředitele školy.Samozřejmě jsme oba dostali třídní důtku,protože já jsem mu neměl míč házet.Bratránkovi to bylo jedno,ten z průšvihů nevylezl,ale já doma dostal od táty řemenem od šicího stroje pěkných pár ran na zadek.

anonym

Pár jich jistě bylo.Asi největší- štípli jsme učiteli klíče od školy,už nevím proč,byla tam i policie,vlastně tenkrát to byla 5.B.
Taky nebyl marný rozsypaný slzný prášek(náplň do granátu).Konec vyučování.Velký malér.
Ale nedostali nás.

P3p!no

Já co si pamatuji sem měl víc trapasů než malerů.Jediný malér na který si dokážu vzpomenout je, že sem rozbil dveře ve škole.Vlastně to ani tak nebyla uplně moje vina, strašily mě, že zaplatím 1 500,– za opravu ale nakonec sem neplatil nic.

Jahoda

Já měla takový mini malér, když jsem podepsala petici 😁 Měli jsme šílenou učitelku, kterou nikdo nenáviděl a tak spolužačka nechala kolovat papír, na němž bylo napsáno : „Matika je na HOVNO a úča je KRÁVA.“ No co myslíte? Samozřejmě, že já blbka jsem se nechala ukecat a podepsala jsem to. Hrozila mi 2 z chování, ale vzešlo z toho. Měli jsme nejhodnější učitelku ze školy jako třídní, takže žádna 2 z chování nebyla a ani rodičům se to neřeklo. To bylo moje štěstí… 😁 Jinak žádné průšvihy jsem neměla. Tohle byl jedinný. Maximálně jsem před učitelem nekdy řekla sprosté slovo, ale to jen vyjímečně. Hlídala jsem se, aby to učitelé nikdy neslyšeli 😁

panenka

Ne problém jsem ve škole žádný neměla.

kokoťenko

Jasně,bylo jich tolik,že by se to sem ani nevešlo a ani by to nikdo nečetl

dudu

Naše skola byla uprostřed velké zahrady. Nejdůležitější osobou zde asi nebyl ředitel, nýbrz zlý a nerudný školník /tak se nám tehdy jevil/. Měl mnoho aktivit, m.j. měřil srážky a podával hlášení hydrometerolo­gickému ústavu. S několika spolužáky jsme mu v rámci vendety chodili asi dva měsíce tajně čurat do srážkoměru, ale pak nás tělocvikář chytil při činu. Nastalo boží dopuštění a všichni protagonisté, kromě pořádného výprasku doma, dostali dvojky z chování. Málem jsme byli obviněni za ohrožování socialistického hospodářství, neboť jsme hrubě zkreslili statitiku srážek v celém regionu.

Michal

Ano,rvali jsme se na spartakiádě a byla z toho velká ostuda.

Pirate_of_D1

Spolužáku můj, dítě moje. Hodil jsem bobek na papír, bobek přilepil na kliku brány zevnitř školy. Makal na to ředitel. Byl jsem v chodbě schovaný a koukal na to. Malér byl, když jsem vlezl za tabuli pro ukazovátko a podával ho přes tabuli – neviděl jsem že ho dávám s. učitelce krávě 1. zasr. na záda. Za to mě poslala na vyšetření. Za jejího působení mě ukradli knížky, atlas ptactva. Taťka mě odmítl dát k vyšetření které doporučovala ta chudák holka. Proto jsem dostal 2. s chování. Jo, tak to bylo. Taky mě učitelky ukradly skládací čočku, byla ze 3. dílů z mědi. To se jim hodilo kravám 1. Když jsem dával kuličky z plastelíny do tělesa Wavek které krásně smrděly, soudružky učitelky žalovaly tak, že kamarád řekl že tam hodil jen jednu kuličku. Taťka z toho žádný problém nedělal. Kamnům jsem neublížil.
Za to ale na škole byla doma šikana. Kdo mohl, ten kopl do hlavy staršího. 9.ťák brečel když jsme ho nakopli s Rudou. Ti starší bili mladší žáky, atd, jako dneska. Hrál se fotbal, chcali jsme na záchodech vysoko. Utrhal jsem v šatně knoflíky z kabátů. Dál, co jsem našel v kotelně na svitku filmu a za to mě chtěli poslat do V.Bíteše, no div se světe, že z takových žáků udělali straníky. Aby je zařadili do normálu. Já sral na jiskřičky, to jsme se spolužačkou v 1978 váleli sudy v Čertově rokli na Lesné v Brně, tam si dali do hlavy stromem až se nám hlava motala a smáli jsme se a Romana Burešová po mě vyžadovala „číňáka“. Do pionýra jsme taky nechodili. Sr. jsme na to. Do ruštiny jsme nechodili proto, že to bylo odpoledne a v jiné třídě. Tak jsme chodili do parku na 28.říjnu. Kupovali Pedro u pana Dvořáka. Chytali vodní blechy do punčochy, měli jsme doma šneky, dávali jim trávu.

NickD

Průserů bylo opravdu hodně a my se rozhodně bavili.
Na základce jsme učiteli odnesli Trabanta,kterým jezdil,mezi dvě břízy.Navíc to bylo přímo pod okny naší třídy.Vyděl nás učitel tělocviku a po vyučování a samzřejmě i patřičné zábavě nás chytil za uši a dovedl až kměmu a my jej zase odnesli zpět na místo.Pak nás pořádně proháněl v tělocviku,ale nikomu neřekl,kdo to byl.

lorja

Když jsem v hodině hudební výchovy odmítla zazpívat,ale jen slova písničky odříkala,nahnala mě kantorka do ředitelny a trvala na důtce třídního učitele.Naštěstí jsme měli normálního ředitele,který jí to rozmluvil.

Nuk nuk

Měla jsem jich celkem málo. Spíš jsem byla trochu lajdák, než že bych dělala nějaké maléry. Ale přeci jen jich pár bylo. Největší, který si pamatuju, byl až na učilišti, na školním výletě.
Byli jsme na něm asi týden. Ostatní spolužačky chodily den co den na diskotéky do přilehlého městěčka a standardně balily kluky. Já a ještě jedna kamarádka jsme asi byly trochu „jiné“. Diskotéky nás nelákaly a tak jsme zůstávaly v kempu. Jednou jsme se šly tak nějak později odpoledne projít, nikomu jsme nic neřekly, protože jsme předpokládaly, že za chvilku se vrátíme.Nějak jsme se ale zapovídaly a díky tomu obešli celou nádrž Rozkoš (kdo to tam zná, ví, že to zrovna není nejmenší rybníček). Šly jsme navíc pomalu, takže zatímco diskotékové krasavice už byly poslušně zpátky v kempu. My jsme se teprve vracely.

anonym

Ja byla take pruserarka,kdyz jsem donesla ukazat na hodinu zoologie zivou zmiji ve sklenici,tak ucitelka v soku se sklenici prastila a zmatek v cele tride nastal preobrovsky.A take kdyz jsem tvrdila sve ,ze 1 president je Masaryk.Tak ze???

Pirate_of_D1

Soudružka učitelka je blbeček. A každé dítě to té krávě žalovalo. Jen ta uča se za to styděla a nežalovala to.